GİZLİLİK POLİTİKASI VE FİKRİ HAKLARA İLİŞKİN YASAL UYARI

www.deriden.com.tr web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız. www.deriden.com.tr web sitesine giriş, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin vs. kullanılması sebebiyle, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan www.deriden.com.tr ve DERİDEN DERİ MAMULLERİ SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. "kısaca, DERİDEN" sorumlu değildir.

www.deriden.com.tr ve DERİDEN, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, telefon, e-posta vb.) sizden talep etmektedir. www.deriden.com.tr veritabanında toplanan bu bilgiler, kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin çalışmalarında kullanılmaktadır.

www.deriden.com.tr, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. www.deriden.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.deriden.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla, www.deriden.com.tr ve DERİDEN iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince, resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, www.deriden.com.tr'de alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.deriden.com.tr ve DERİDEN veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.deriden.com.tr ve ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Web sitesi üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizde, işleminizi gerçekleştirmek için web sitesi üzerinden paylaştığınız kişisel bilgiler, kart bilgileri, vs. "işlem için gerekli 3. şahıslar" (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilebilecektir.

www.deriden.com.tr web sitesi içeriğinde, www.deriden.com.tr ve DERİDEN'e ait olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans yer alabilir. www.deriden.com.tr ve DERİDEN, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

www.deriden.com.tr web sitesi içeriği, görselleri, sayfa düzeni, tasarımlar, şekiller, logolar, teknikler, markalar, buluşlar, eserler, yazılımlar vs. üzerinde tek hak sahibidir. Söz konusu veriler, yazılı izin alınmadan kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, lisana çevrilemez, yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Aksi halde www.deriden.com.tr ve DERİDEN'in hukuki ve cezai yollara başvurma hakkı saklıdır.